Vaše spokojenost je na prvním místě

Šetrně vytápíme novostavby i staré rodinné domy

Pro zákazníka, který se pustil do celkové rekonstrukce rodinného domu z roku 1929, jsme místo starého kotle, který byl náročný na obsluhu, navrhli, dodali a namontovali tepelné čerpadlo. Jeho instalace trvala, i díky pomoci od klienta, jediný den. Dům mu nyní vytápí moderní přístroj se snadnou obsluhou i údržbou. Ve spojení s novým zateplením navíc zákazník ušetří ještě více peněz.
“Domluva byla snadná a rychlá. Nemusel jsem udělat v podstatě nic. Lidé z LK Heating přijeli, vše si naměřili a spočítali. Já jenom dodal podklady k domu. Jsem opravdu spokojený. Moje náklady na vytápění viditelně klesly. Velkou předností LK Heating byla nízká cena a pohotový servis, který dává pocit jistoty.”
Ing. Josef Pohořelý

Vážíme si těch, kdo se k nám vracejí

Vždy máme radost, když se k nám spokojení klienti vracejí. S panem Jarolímem jsme ve spojení více než dvacet let. Našim tepelným čerpadlem topí on i jeho soused, kterému nás doporučil. Pro oba jsme zařídili vše potřebné, od výběru čerpadla, přes instalaci až po servis. Dodnes navíc udržujeme přátelské vztahy.
“Služeb LK Heating jsem využil už mnohokrát a pokaždé jsem byl naprosto spokojený. Vždy platilo to, na čem jsme se domluvili. Nejvíce oceňuji, že LK Heating připraví naprosto všechno a já tak jednám jen s jednou firmou. Navíc poměr ceny a výkonu je u jejich tepelných čerpadel velmi dobrý.”
Petr Jarolím

Šetříme planetu i vaší peněženku

S námi ušetříte hned několikrát. Kromě skvělých cen pomáháme také s podklady pro získání dotací. Panu Mikeštíkovi jsme do nového rodinného domu namontovali naše tepelné čerpadlo spolu se solárním systémem pro ohřev vody. S naší pomocí získal zpětně dotaci celkem 180 000 Kč. Vrátila se mu tak značná část nákladů. Navíc nyní topí znatelně levněji.
“LK Heating jsem na internetu objevil náhodou. Na stránkách firmy jsem ale našel vše, co jsem potřeboval. Zaujaly mě také dobré ohlasy zákazníků. Firmu jsem oslovil a za měsíc měl doma funkční čerpadlo. Jednání bylo velmi vstřícné, rychlé a profesionální. Ocenil jsem také pomoc s podklady pro dotace, díky kterým se mi vrátilo zpět hodně peněz.”
Jiří Mikeštík

 

Napište si o cenovou nabídku zdarma

Udělejte první krok k novému a levnějšímu vytápění.
Napište nám pomocí formuláře nebo zavolejte přímo obchodnímu řediteli

Máte otázky nebo potřebujete poradit?

Luboš Kuzďas

Luboš Kuzďas

obchodní a výrobní ředitel
(ve všední dny v čase 7:00-16:00)