OBCHOD


 

TEPELNÁ ČERPADLA

Tepelná čerpadla značky LK je od nás možné zakoupit také přímo, bez nutnosti instalace od naší firmy. Je ale nutná kontrola před spuštěním tepelného čerpadla naším technikem. Z důvodu kontroly dodržení správného zapojení a potvrzení záruky na zařízení.

Řada Monoblock EVI (ON/OFF, vzduch - voda)

 

 
  • Toto tepelné čerpadlo typu vzduch-voda využívá kompresor Scroll EVI Copeland a technologii EVI k vytvoření vysokého výkonu pro vytápění v chladném prostředí.
  • Monoblokový design pro snadnou instalaci a vysoce účinný výměník tepla, čidlo vysokého a nízkého tlaku pro snadné rozpoznání a vyvážení bezpečného tlaku uvnitř jednotky.

Vysoký výkon
 
  • Vysoká účinnost a provoz s velmi širokým rozsahem: Jednotku lze používat v oblasti, kde je okolní teplota nižší než -25 °C až 45 °C. V prostředí -15 může COP dosáhnout 2,52, když je jednotka používána pro sálavé podlahové vytápění (teplota výstupní vody je 45).

Perfektní systém ochrany
 
  • Čtyři systémy ochrany vodního systému, pět systémů ochrany napájecího systému, devět systémů ochrany topného systému, inteligentní detekční systémy řídicího systému, inteligentní alarm a 360° ochranná jednotka.

AKCE!!! VÝPRODEJ SKLADU!!! POSLEDNÍ KUSY!!!

LK-9M

8,1kW
Více informací
49000,-Kč bez 21% DPH